Klasa B

TABELA – B-KLASA GRUPA GDAŃSK II:

Lp. zespół M Z R P bramki pkt
1. GKS II Przodkowo 16 11 2 3 54-28 35
2. KP GDYNIA 16 11 1 4 43-19 34
3. Sopocki Potok Kamionka 16 10 3 3 53-24 33
4. GKS Żukowo 16 10 2 4 34-19 32
5. KKS Koleczkowo 16 7 5 4 34-19 26
6. Barka Łebno 16 7 2 7 52-39 23
7. Sztorm II Mosty 16 4 0 12 22-42 12
8. GKS III Kolbudy 16 3 2 11 34-64 11
9. AP Gdynia Dąbrowa 16 0 1 15 5-77 1

TERMINARZ – RUNDA JESIENNA:

1 kolejka1/2 września 2012r.

Sopocki Potok Kamionka 3:2 Barka Łebno
KP GDYNIA 3:0 AP Gdynia Dąbrowa
KKS Koleczkowo 3:1 GKS III Kolbudy
GKS Żukowo 2:3 GKS II Przodkowo
pauza: Sztorm II Mosty -

2 kolejka - 8/9 września 2012r.

GKS III Kolbudy 1:4 GKS Żukowo
AP Gdynia Dąbrowa 1:2 KKS Koleczkowo
Barka Łebno 1:6 KP GDYNIA
Sztorm II Mosty 0:3 Sopocki Potok Kamionka
pauza: Przodkowo -

3 kolejka15/16 września 2012r.

KP GDYNIA 3:0 Sztorm II Mosty
KKS Koleczkowo 1:2 Barka Łebno
GKS Żukowo 5:0 AP Gdynia Dąbrowa
GKS II Przodkowo 11:3 GKS III Kolbudy
pauza: SP Kamionka -

4 kolejka22/23 września 2012r.

AP Gdynia Dąbrowa 0:4 GKS II Przodkowo
Barka Łebno 0:2 GKS Żukowo
Sztorm II Mosty 0:2 KKS Koleczkowo
Sop. Potok Kamionka 1:2 KP GDYNIA
pauza: GKS III Kolbudy -

5 kolejka29/30 września 2012r.

KKS Koleczkowo 0:0 Sopocki Potok Kamionka
GKS Żukowo 4:1 Sztorm II Mosty
GKS II Przodkowo 1:3 Barka Łebno
GKS III Kolbudy 3:1 AP Gdynia Dąbrowa
pauza: KP GDYNIA -

6 kolejka6/7 października 2012r.

Barka Łebno 7:2 GKS III Kolbudy
Sztorm II Mosty 0:6 GKS II Przodkowo
Sopocki Potok Kamionka 4:0 GKS Żukowo
KP GDYNIA 0:0 KKS Koleczkowo
pauza: Gdynia Dąbrowa -

7 kolejka 13/14 października 2012r.

GKS Żukowo 2:0 KP GDYNIA
GKS II Przodkowo 3:0 Sopocki Potok Kamionka
GKS III Kolbudy 3:1 Sztorm II Mosty
AP Gdynia Dąbrowa 0:3 Barka Łebno
pauza: KKS Koleczkowo -

8 kolejka20/21 października 2012r.

Sztorm II Mosty 2:0 AP Gdynia Dąbrowa
Sopocki Potok Kamionka 5:2 GKS III Kolbudy
KP GDYNIA 2:3 GKS II Przodkowo
KKS Koleczkowo 2:0 GKS Żukowo
pauza: Barka Łebno -

9 kolejka27/28 października 2012r.

GKS II Przodkowo 2:2 KKS Koleczkowo
GKS III Kolbudy 1:5 KP GDYNIA
AP Gdynia Dąbrowa 0:0 Sopocki Potok Kamionka
Barka Łebno 6:0 Sztorm II Mosty
pauza: GKS Żukowo -

 

TERMINARZ – RUNDA WIOSENNA:

10 kolejka20/21 kwietnia 2013r.

Barka Łebno 2:6 Sopocki Potok Kamionka
AP Gdynia Dąbrowa 0:4 KP GDYNIA
GKS III Kolbudy 1:5 KKS Koleczkowo
GKS II Przodkowo 2:2 GKS Żukowo
pauza: Sztorm II Mosty -

11 kolejka - 27/28 kwietnia 2013r.

GKS Żukowo 1:1 GKS III Kolbudy
KKS Koleczkowo 7:0 AP Gdynia Dąbrowa
KP GDYNIA 0:1 Barka Łebno
Sopocki Potok Kamionka 2:1 Sztorm II Mosty
pauza: Przodkowo -

12 kolejka05/06 maja 2013r.

Sztorm II Mosty 0:2 KP GDYNIA
Barka Łebno 3:3 KKS Koleczkowo
AP Gdynia Dąbrowa 1:3 GKS Żukowo
GKS III Kolbudy 1:3 GKS II Przodkowo
pauza: SP Kamionka -

13 kolejka11/12 maja 2013r.

GKS II Przodkowo 3:0 AP Gdynia Dąbrowa
GKS Żukowo 1:0 Barka Łebno
KKS Koleczkowo 2:1 Sztorm II Mosty
KP GDYNIA 1:5 Sop. Potok Kamionka
pauza: GKS III Kolbudy -

14 kolejka18/19 maja 2013r.

Sopocki Potok Kamionka 1:1 KKS Koleczkowo
Sztorm II Mosty 0:3 GKS Żukowo
Barka Łebno 2:4 GKS II Przodkowo
AP Gdynia Dąbrowa 0:6 GKS III Kolbudy
pauza: KP GDYNIA -

15 kolejka25/26 maja 2013r.

GKS III Kolbudy 4:4 Barka Łebno
GKS II Przodkowo 3:1 Sztorm II Mosty
GKS Żukowo 2:1 Sopocki Potok Kamionka
KKS Koleczkowo 2:3 KP GDYNIA
pauza: Gdynia Dąbrowa -

16 kolejka 1/2 czerwca 2013r.

KP GDYNIA 2:1 GKS Żukowo
Sopocki Potok Kamionka 4:3 GKS II Przodkowo
Sztorm II Mosty 4:0  GKS III Kolbudy
Barka Łebno 13:1 AP Gdynia Dąbrowa
pauza: KKS Koleczkowo -

17 kolejka8/9 czerwca 2013r.

AP Gdynia Dąbrowa 0:6 Sztorm II Mosty
GKS III Kolbudy 4:5 Sopocki Potok Kamionka
 GKS II Przodkowo 1:5 KP GDYNIA
GKS Żukowo 2:1 KKS Koleczkowo
pauza: Barka Łebno -

18 kolejka15/16 czerwca 2013r.

KKS Koleczkowo 1:2 GKS II Przodkowo
KP GDYNIA 5:1 GKS III Kolbudy
Sopocki Potok Kamionka 13:1 AP Gdynia Dąbrowa
Sztorm II Mosty 5:3 Barka Łebno
pauza: GKS Żukowo -


SALA - TRENINGI JUNIORÓW
rocznik 2002-2007

DN 2002/03 2003/04 2005/06/07
PON 17:00-18:15 18:15-19:30 18:45-20:00
WT 18:30-20:00 17:00-18:30
ŚR 20:00-21:30
CZW 18:45-20:00 18:00-19:15 16:45-18:00
PT
SOB/N
LIGA
Deichmann*
Deichmann*
- Checz ul.Zamenhofa 17
- GOSiR ul.Olimpijska 5
- SP 43 ul.Porębskiego 21
- SP 16 ul.Chabrowa 43
* Sobota/Niedziela – od 26.04–8.06.2014 turniej Deichmann


Generali logo główne







A-klasa
Season: 2013/2014

Tabela

Pos   Zespół M W L Pkt
1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 16 11 3 35
2 Sztorm Mosty 16 10 4 32
3 KP Sopot 16 10 5 31
4 Dragon Bojano 16 10 5 31
5 Jantar Swarzewo 16 9 3 31
6 Eko-Prod Szemud 16 9 6 28
7 GKS II Przodkowo 16 6 5 23
8 OKS Janowo 16 6 6 22
9 KP Gdynia 16 6 8 20
10 Wicher Wierzchucino 16 4 7 17
11 Kaszubia Starzyno 16 4 8 16
12 FC Gowidlino 16 4 10 14
13 Celtic Reda 16 4 10 14
14 Norda Karwia 16 1 14 4
P O L E C A M Y